Restauracja 
​​​​​​​Amarylis

Amarylis jest wielokrotnie nagradzaną restauracją, która niezmiennie zachwyca pomysłowością kucharzy. Nowatorskie dania są idealną kompilacją najlepszych smaków z całego świata oraz wynikiem połączenia dawnych tradycji kulinarnych z najnowszymi technikami gotowania. Menu, tworzone przez szefa kuchni, gwarantuje wykorzystanie jedynie najświeższych, sezonowych składników. Talent i wiedza kucharzy oraz podążanie za najnowszymi trendami są gwarantem wspaniałych przeżyć kulinarnych! 

alt text

Menu degustacyjne

Nasze menu degustacyjne stworzyliśmy z dbałością o najdrobniejsze detale. Podstawą jest produkt wysokiej jakości, to w nim odnajdujemy pasję i na nim tworzymy nasze dania. Kulinarna podróż, w której korzeniach upatrujemy kuchnie francuską. Mnóstwo dobrego smaku, jakości i piękna - to definicja doświadczenia restauracyjnego na najwyższym poziomie.

Muzyka na żywo

W weekendy w naszych wnętrzach rozbrzmiewa Jazz. Zapraszamy na kolację w wyjątkowej atmosferze koncertu piano. Nasze wnętrze rozbrzmiewa nie tylko od Waszych rozmów i opowieści Sommeliera. Zapytajcie o muzykę na żywo podczas składania rezerwacji stolika.

‍‍

‍‍

‍‍‍‍‍‍

‍‍

‍‍

alt text

Serce Amarylis

Serce Amarylis, czyli szef kuchni - Grzegorz Bucki. Niezwykły profesjonalista, który wierzy w ład i perfekcyjny finisz na talerzu. Niejednokrotnie oczarowuje kreatywnością, a talerze które tworzy, zaskakują różnorodnością smaków, finalnie tworzać dzieła doskonałe! Wierzący w ideę ciężkiej pracy, która stanowi drogę do sukcesu. Szefem kuchni w naszym koncepcie jest od 2018 roku. Zdecydowany pasjonat fine diningu. Inspiracje odnajduje w podróżach, naturze, a bazą do dań w Amarylis jest szeroko rozumiana kuchnia francuska.

alt text

Instagram AMARYLIS

Obserwuj nasze social media i dołącz do świata wyjątkowej restauracji! Na naszym instagramie odnajdziesz kulisy życia Amarylis, sprawdzisz na jakich produktach pracujemy oraz poznasz bliżej naszego szefa kuchni i cały zespół.

Obserwuj nas i wejdź do wyjątkowego świata fine diningu!

Skontaktuj się

image